Zachęcamy do wspierania nas dzięki Fani Mani!

Szanowni Państwo,
czas mamy szczególny, gdy potrzeby zabytków zwłaszcza techniki schodzą na dalszy plan. Niestety korozja metali czy erozja murów oraz gnicie drewna nie znają pojęcia epidemii i nie chcą bynajmniej z tego powodu zahamować. Zdajemy sobie sprawę, że tym roku (a być może i w kolejnym) będziemy zdani przede wszystkim na własne fundusze. A tych zawsze brakuje. Dlatego wciąż szukamy nowych możliwości zdobywania środków na rozwój skierniewickiej Parowozowni.

fanimani0402 Jedną z metod wspierania nas i do tego praktycznie bezkosztową, do której Państwa stale i niezmiennie zachęcamy, jest przekazywanie wartości części zakupów robionych w Internecie za pośrednictwem portalu fanimani.pl. A wszak obecnie wiele naszych zakupów odbywa się w wirtualnej przestrzeni, wiec tym bardziej rekomendujemy myślenie w tym czasie o zabytkach techniki. W celu ułatwienia Państwu decyzji zamieszczamy poniżej materiały instrukcyjne przygotowane przez operatora tej platformy. Sugerujemy rejestrację oraz instalację specjalnej Przypominajki. To naprawdę bardzo proste. Dziś pokażemy Państwu o co w tym chodzi…

…i jak zainstalować Przypominajkę, która za każdym razem, kiedy będziecie korzystać ze sklepu współpracującego z Fanimani, przypomni Wam o opcji przekazania kilku procent z kwoty zakupu na nasz rozwój!

Na górę strony