Wspieraj nas z Fani Mani!

Szanowni Panstwo,

zachęcamy do przekazywania darowizn PSMK za pośrednictwem Fundacji Fani Mani jest taki sobie. Wierzymy, że większość z Państwa robi zakupy na Allegro, rezerwuje noclegów za pomocą Booking.com czy też zamawiacie posiłki za pomocą np. Pyszne.pl.

mozesz-pomagac-poster Można oczywiście zdecydować się w przekazywanie nam datków anonimowo, ale my zachęcamy do założenia konta na portalu Fani Mani i regularnego wspierania naszego Stowarzyszenia w trakcie zakupów. Jeśli będzie robić to więcej osób to będzie istotny zastrzyk finansowy umożliwiający realizację celów PSMK w skierniewickiej Parowozowni. Zwłaszcza, że część partnerów programu przekazuje nawet 2-3% wartości zakupów. Zapominalskim sugerujemy zainstalowanie specjalnej Przypominajki – po wejściu na stronę sklepu współpracującego z Fani Mani przypominać będzie ona o możliwości wsparcia PSMK w trakcie zakupów.

Wahającym się podpowiadamy, że koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl pokrywane są poprzez opłaty od partnerskich sklepów. Każdy sklep, z którym współpracuje Fundacja płaci za umieszczenie informacji o nim na stronie internetowej. Współpraca z FaniMani.pl to dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu użytkownicy serwisu mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze za darmo. Jednym słowem – nie są pobierane żadne prowizje, ani od Państwa, ani od PSMK.

Wobec tego jak wesprzeć PSMK dokonując zakupów poprzez FaniMani.pl?

  • Przy sporadycznych zakupach można skorzystać opcji bez rejestracji. Trzeba tylko wejść na profil PSMK na FaniMani i kliknąć czerwony przycisk “Wspieraj nas”.
  • Następnie należy przewinąć stronę w dół i kliknąć w „Lista sklepów” i wybrać sklep, w którym chcemy dokonać zakupu i kliknąć „przejdź do sklepu”. A potem zrobić normalnie zakupy.

Zdecydowanie jednak rekomendujemy drugie rozwiązanie czyli rejestrację na stronie Fani Mani, a przynajmniej instalację wtyczki przypominającej o możliwości wsparcia. Zwłaszcza jak często korzystacie Państwo ze sklepów internetowych.

  • Podobnie jak przy jednorazowym zakupie trzeba wejść na profil PSMK na FaniMani i kliknąć czerwony przycisk “Wspieraj nas”,
  • następnie zainstalować proponowany przez stronę dodatek do przeglądarki „Zainstaluj przypominajkę fanimani„. Będzie ona wskazywać możliwość udzielenia wsparcia poprzez FaniMani.pl kiedy wejdziemy na stronę sklepu partnerskiego lub będziemy wyszukiwać określonych towarów
  • następnie aktywować darowiznę poprzez wyświetlany po wejściu na stronę sklepu pasek i zrobić normalne zakupy w sklepie.

To nic nie kosztuje, a nam może bardzo pomóc.

Na górę strony