Zrzuć się na lepszą emeryturę skierniewickich weteranów stalowych szlaków

Szanowni Państwo,
20210718_160921 ubiegły rok, choć realizowaliśmy remonty naszej Parowozowni raczej w standardowym zakresie,  udało nam się zamknąć bez odwoływania się próśb o szczególne dodatkowe wsparcie. Pomógł nam w tym nieco łut szczęścia – kilka ekip filmowych zostawiło w naszej kasie całkiem przyzwoite kwoty. Niestety bieżący rok pod tym względem zapowiada się póki co bardzo ubogo. A w najbliższych wręcz tygodniach będziemy musieli zapłacić ponad 130 000 złotych  za remont kolejnej części świetlika hali wachlarzowej. Kwotą 60 000 zł wsparł te działania Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Łodzi, trochę  środków wpłynie z 1% podatku, ale marne szanse by to nam wystarczyło… A kasa jak zawsze u nas pusta. Oczywiście próbujemy znaleźć dodatkowe środki, ale wyniki naszych starań będziemy znać za kilka miesięcy… Czy grozi więc nam rzeź skarbonek naszych i naszych bliskich?

Jakby ktoś zechciał wspomóc lepsze jutro np. widocznego na zdjęciu jedynego zachowanego „Obesrschlesiena” to polecamy uwadze naszą zbiórkę na portalu zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/vg62ty

Chcemy odczarować również wpłacanie drobnych kwot – stąd zrzutka cykliczna. Jeśli ktoś będzie chciał otrzymać jedną z naszych nagród, nie będzie już musiał od razu wpłacać pełnego datku, tylko zdecydować się na comiesięcznie przekazywanie stałej jego części, która po zsumowaniu da prawo do wybranej nagrody.

Oczywiście możliwe są też wpłaty na nasze konto –

52 1240 6218 1111 0000 4617 3535

jednak w przypadku „apetytu” na jeden z naszych gadżetów prosimy o kontakt.

To jak – pomożecie?

Na górę strony