Zapraszamy na Kolejową Noc Muzeów w Parowozowni Skierniewice

Noc Muzeów - nastawnica suwakowa

W tym roku mija piąta już rocznica odkąd zapraszamy Państwa do udziału w Kolejowej Nocy Muzeów w skierniewickiej Parowozowni. Podobnie jak w ubiegłym roku,  także i teraz w trzecią sobotę maja (16.05) odbędzie się jej kolejną edycja obejmująca nocne zwiedzanie naszej szopy w godzinach 20.00-24.00. Tradycyjnie z tej okazji „ożyje” podświetlony tabor kolejowy. Czekać też będzie tonąca w klimatycznym półmroku ekspozycja urządzeń sterowania ruchem kolejowym, a także wiele innych pomieszczeń.

PROMOCJE NA DOJAZD KOLEJĄ DO SKIERNIEWIC

Osoby spoza regionu skierniewickiego zachęcamy do przyjazdu do nas oczywiście pociągiem – Przewozy Regionalne i Koleje Mazowieckie przystały na naszą propozycję i zaoferowały uczestnikom Kolejowej Nocy Muzeów w naszej szopie promocję umożliwiającą powrót gratis na podstawie ostemplowanych w Parowozowni biletów na przejazd do Skierniewic. Szczegóły oferty „Przewozów Regionalnych” znajdują się w załączonym pliku PDF, szczegóły oferty „Kolei Mazowieckich” umieszczone są na stronie internetowej przewoźnika pod niniejszym linkiem.

NOC MUZEÓW W SKIERNIEWICACH

Tegoroczna Kolejowa Noc Muzeów odbywa się także w ramach ogólnomiejskiej Nocy Muzeów, w trakcie której swoje podwoje otwierają wieczorem również inne skierniewickie instytucje kultury. Z tej okazji też Urząd Miasta Skierniewice uruchomi bezpłatną linię autobusową łączącą wszystkie te punkty na mapie Skierniewic.

Noc Muzeów w Skierniewicach - plakat, awers Noc Muzeów w Skierniewicach - plakat, rewers

Partnerzy Kolejowej NOCY MUZEÓW

Urząd Miasta Skierniewice Przewozy Regionalne Koleje Mazowieckie

Na górę strony