Dzień Dziecka w Parowozowni

Deszczowa aura ostatniej soboty (4 czerwca) nie nastrajała optymistycznie i już zaczynaliśmy obawiać się o frekwencję w trakcie Dnia Dziecka w Parowozowni. Na szczęście nasze obawy okazały się nieuzasadnione – tego dnia odwiedziło nas aż 558 gości, dorosłych, ale przede wszystkim dzieci. Niezmienną popularnością cieszyły się wśród najmłodszych odwiedzających stałe elementy naszych dni otwartych – kolejka ogrodowa oraz symulator lokomotywy SM42.

Nie zabrakło także dodatkowych atrakcji przygotowanych przez naszych partnerów – możliwości obejrzenia z bliska nowoczesnego pojazdu drogowo-torowego ratownictwa technicznego (PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.) oraz stoisk i akcji edukacyjnych (Straż Ochrony Kolei, Fundacja Grupy PKP, Bolimowski Park Krajobrazowy). Podróżujący do Skierniewic mogli ponownie skorzystać z oferty Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej umożliwiającej darmowy powrót odwiedzającym tego dnia Parowozownię. Zgłodniali turyści mogli skorzystać z oferty gastronomicznej Pizzerii Atmosfera.

Naszym partnerom dziękujemy za uatrakcyjnienie tego wydarzenia, a gościom Parowozowni za tak liczne przybycie. Zapraszamy ponownie już 2 lipca!

Dzień Dziecka w Parowozowni Dzień Dziecka w Parowozowni   Dzień Dziecka w Parowozowni   Dzień Dziecka w Parowozowni
Dzień Dziecka w Parowozowni   Dzień Dziecka w Parowozowni   Dzień Dziecka w Parowozowni

Na górę strony